Zwiększ rozmiar czcionki Domyślny  rozmiar czcionki Zmniejsz rozmiar czcionki
Home Wydarzenia Koncert T.Love w Exeter Phoenix

Koncert T.Love w Exeter Phoenix

Email Drukuj PDF
„Za oknem zimowo zaczyna się dzień, zaczynam kolejny dzień życia, wyglądam przez okno, na oczach mam sen” - Exeter się budzi z przepicia....  Tak to właśnie dzisiaj, dzisiaj ogłaszam oficjalne odliczanie,  bo już tylko 10 dni do imprezy której Exeter jeszcze nie widziało.

To za 10 dni dzięki młodemu promotorowi Marcinowi Owczarkowi, oraz sztabowi jego pomocników do Exeter przyjeżdża – nie bójmy się użyć tego słowa – legenda polskiej muzyki. Mowa tu jak już zapewne wiecie  o T.Love.

Pracując nadgodziny w fabryce oraz jedząc jedynie zupki chińskie, które mama przysyłała mi z  Polski, udało mi się zaoszczędzić 14 funtów, za które kupiłem dziś bilet i z niecierpliwością czekam kiedy to zostanie podstęplowany, a ja będę mógl zachwycać się twórczością starych wyjadaczy z Munkiem S.  na czele.

Co zagrają? Nie wiem i nikt tego nie wie, ale zapewniam was, że nie zabraknie hitów na miarę „Warszawy”,  „Stokrotki”, „Jest super”, czy wyczekiwanego przeze mnie jak objawienia, „Syna Miasta”.

Cóż pozostaję mi powiedzieć? – rozbijajcie skarbonki dziewczyny i chłopaki i uderzajcie po bilety, ponieważ niebawem może ich zabraknąć.

 

Sobota, 25 Października, godz. 8pm – Exeter Phoenix.

Kup bilet online -  WEGOTTICKETS.COM

Kub bilet online - SEETICKETS.COM

 

Opracował: Bogdan Bogdanowski

Komentarze

Please login to post comments or replies.
 

Reklama

T&R Car Service

Problem z samochodem?
Czas na przegląd?
Potrzebujesz wymienić opony?
Zależy Ci na czasie?Zadzwoń do nas:

Tomek 07871 487 619
Robert 07864 707 759

www.exetercarservices.co.uk

Unit 17, City Industrial Estate

EX2 8DD, Exeter


.

Wyróżnione fotoogłoszenia