Zwiększ rozmiar czcionki Domyślny  rozmiar czcionki Zmniejsz rozmiar czcionki
Home Wydarzenia Jesienny Festiwal Exeter 2008

Jesienny Festiwal Exeter 2008

Email Drukuj PDF
Jesienny Festiwal Exeter 2008 rusza pełną parą już w najbliższą sobotę 1-go listopada i potrwa dwa tygodnie. Kolejne przedsięwzięcie warte uczestnictwa i zmobilizowania nas do porzucenia wygodnych sof. Nadszedł czas aby bo letnich wojażach zaczerpnąć łyk kultury.

Festiwal jak co roku ma bogaty program i oferuje wiele atrakcji m.in. wystawy zdjęć, prac plastycznych i warsztaty. Po raz już trzeci na festiwalu gościć będzie projekt 'Exeter Open Studios', w którym to lokalni artyści otwierają drzwi swoich domów i pracowni artystycznych dla widza. Po zeszłorocznym sukcesie gdzie ponad 2500 osób wzięło w nim udział, ponad 40 artystów zdecydowało się na 'otwarcie swoich drzwi' w tym roku.

Nie zabraknie również koncertów; pierwszego dnia festiwalu będziemy mogli posłuchać muzyki folkowej w teatrze Bartfield. Dla miłośników jazzu i muzyki poważnej również przewidziana jest uczta dla ucha. A każdy kto będzie czuł się na silach, żeby uczestniczyć w tworzeniu muzyki, będzie mógł zarezerwować lekcje gry na pianinie za jedyna £5. Miejsce warsztatów to Kalendar Hall.

Kolejny ciekawy punkt festiwalu to taniec. W tym roku Exeter będzie gościło m.in. Balet Moskiewski w Exeter Corn Exchange. Dla tych co wola taniec nowoczesny przewidziane są warsztaty taneczne prowadzone przez Jasmin Vardimon Dance Company.

Bogata w atrakcje będzie także festiwalowa 'Drama' gdzie będzie można m.in zobaczyć 'Władcę much' na scenie teatru Northcott.

Festiwal oferuje dużo więcej atrakcji i z pewnością każdy znajdzie tam coś dla siebie. Więcej informacji na temat festiwalu, jego programu, rezerwacji miejsc w warsztatach i na koncertach możecie znaleźć na stronie http://www.exeter.gov.uk/autumnfestival/

Polecamy!

Evika

Komentarze

Please login to post comments or replies.
 

Reklama

T&R Car Service

Problem z samochodem?
Czas na przegląd?
Potrzebujesz wymienić opony?
Zależy Ci na czasie?Zadzwoń do nas:

Tomek 07871 487 619
Robert 07864 707 759

www.exetercarservices.co.uk

Unit 17, City Industrial Estate

EX2 8DD, Exeter


.

Wyróżnione fotoogłoszenia