Zwiększ rozmiar czcionki Domyślny  rozmiar czcionki Zmniejsz rozmiar czcionki
Home Wydarzenia Respect in the Park

Respect in the Park

Email Drukuj PDF

Belmont Park, jak co roku, stanie się miejscem, gdzie odbędzie się festyn równości - Exeter Respect. Cel jest zawsze ten sam - promowanie toleracji i wielorodności w multikulturowym społeczeństwie w jakim się obracamy; walka z rasizmem i uprzedzeniami, przez które jednym wydaje się, że są lepsi od drugich. Exeter Respect stara się przybliżyć różne kultury etniczne, a przez to pokonać podziały i zwykłą ludzką ignorancję za którymi to najczęściej kryje sie strach przed tym co obce i nieznane.

A wszystko to w otoczeniu muzyków, akrobatów, BMX riders'ów, lokalnych producentów żywności i gotowego jedzenia ze wszystkich praktycznie stron świata. Sprawdz stronę www.exeter-respect.org  Z rzeczy zapowiadających się bardzo ciekawie to m.in.: w sobotę 05/06 - o godzinie 14:10 akrobaci Rama, 16:35 Kagemusha Taiko- japońska sztuka grania na bębnach, 17:05 Rhythm City - pokaz breakdance'a. Wiele stoisk i wiele zabawy (planowane było również stoisko polskie - wiad.niepotwierdzona - ewentualne komentarze prosimy zamieszczać na forum).

Początek w sobote 05 czerwca od 12 do 18tej, tak samo w niedzielę 06tego. Potem afterparties w Globe Inn i Mama Stones.    Adres parku Belmont Park EX1 2DJ.    Free!!!!!!!

 

Montoya

Komentarze

Please login to post comments or replies.
 

Reklama

T&R Car Service

Problem z samochodem?
Czas na przegląd?
Potrzebujesz wymienić opony?
Zależy Ci na czasie?Zadzwoń do nas:

Tomek 07871 487 619
Robert 07864 707 759

www.exetercarservices.co.uk

Unit 17, City Industrial Estate

EX2 8DD, Exeter


.

Wyróżnione fotoogłoszenia