Zwiększ rozmiar czcionki Domyślny  rozmiar czcionki Zmniejsz rozmiar czcionki
Home Wydarzenia Indie vs. Black Metal

Indie vs. Black Metal

Email Drukuj PDF

Może nie tylko ja, z tych co omijają dysko-młyny szerokim łukiem, maja również dość muzyki z wyświechtanej szuflady pod metką "Indie". No co tam jeszcze możemy przeczytać na tych zachęcających ksero odbitkach underground'owych plakatów w formacie A4. Funky electric, new wave, electro punk czy alternative. To już żadna alternatywa a wiekszość DJ'jow konczy sety tą samą wiązanką oby tylko ludzie nie uciekli z klejącego sie parkietu. Nadciąga jednak do Exeter coś zgoła odmiennego.

RAGNAROK bo tak nazywa się black metalowy zespół który przyjedzie do Exeter prosto z kolebki Wikingów czyli Norwegii. Zaznajomieni w temacie wiedzą, że nie ma lepszej wylegalni tego gatunku niż skandynawskie mroźne terytoria. Nie wiem jak inni z Was, którzy wychowywali się na ciężkich klimatach, ale ja czekam z niecierpliwością na ten odświeżający koncert w klubie The Cavern. Nie tak dawno trenowałem nawet "headbanging". Ale do rzeczy, Ragnarok to bardzo cieżkie granie, szybka rąmbanka z typowym dla gatunku wymiotującym wokalem. Efekty specjalne w stylu "Piły 1-9" są tutaj jak najbardziej wskazane. Na koncercie w Exeter panowie będą promowali swój nowy album "Collectors Of The King", który ukazał się w tym roku. Jeśli ktoś zna i lubi światowej sławy polski Vader to powinien obowiązkowo zjawić się w najbliższa niedziele około 20-stej w Cavern'ie, będzie to agresywne odmulanie muzyczne. Co prawda 16-sto letni Ragnarok się nie umywa do 27-mio letniego Vader'a, ale cóż nie sadze aby nasi zawitali do Exeter, więc nie narzekamy tylko bierzemy co rzucają ze sceny. Szykuje się przednia impreza, zespół bowiem do Exeter został zaproszony przez fanów black metalu z Devon! Więc glany na nogi, t-shirt koniecznie z krwawą sceną, rozpuszczamy wlosy kto ma, a kto nie brody i do zobaczenia w jaskini. Ubrani inaczej niż na czarno lepiej niech wykupią wcześniej jakieś ubezpieczenie, koncert skierowany jest do odbiorców powyżej 18-go roku życia :)

Info o zespole:
http://www.myspace.com/ragnarok

Mazer

Komentarze

Evika
0
 
 
Weszlam na ich myspace i musze przyznac, ze chlopaki wygladaja tak jak 'zaprosic na obiad do babci w niedziele'. Szczegolnie do gustu przypadl mi Jontho, mysle, ze tak z 5 minut dluzej niz ja spedza przy codziennym makijazu. Artukul 'po prostu bomba'! Dzieki za info. Z szatanskim pozdrowieniem.
Marcin
0
 
 
lepiej nie bede nic jadl wczesniej hehe, pioracze wszystkich krajow laczcie sie .|..|
robert1976
0
 
 
Na pewno tam bedziemy. Parkiet tym razem bedzie kleil sie od krwi!!!! Pozdrawiamy. Chlopaki z Tiverton.

** Rysiex Life Insurance £9.99/month only. **
Hajabi
0
 
 
Poszukaj sobie na facebooku MAGIC HATSTAND PARTY, każdy pierwszy piątek miesiąca (nast.07,05,1010).Tam nikt nie kończy setów wyświechtanymi kawałkami proszę pana:) Mała dawka również na YouTubie.

http://www.facebook.com/group.php?gid=8929543602

Pozdrawiam
Marcin
0
 
 
ooo konkretna wymiana waznych informacji, czyli najblizszy pierwszy piatek to 7 Maja, bede tam :)
Hajabi
0
 
 
ja tam co miesiac bywam.AAAAAAa.Warto sie wzmocnic jako tako...:)
Please login to post comments or replies.
 

Reklama

T&R Car Service

Problem z samochodem?
Czas na przegląd?
Potrzebujesz wymienić opony?
Zależy Ci na czasie?Zadzwoń do nas:

Tomek 07871 487 619
Robert 07864 707 759

www.exetercarservices.co.uk

Unit 17, City Industrial Estate

EX2 8DD, Exeter


.

Wyróżnione fotoogłoszenia