Zwiększ rozmiar czcionki Domyślny  rozmiar czcionki Zmniejsz rozmiar czcionki
Home Wydarzenia Kolejny dyżur konsularny oraz spotkanie aktywistów

Kolejny dyżur konsularny oraz spotkanie aktywistów

Email Drukuj PDF

Wiosna to nie tylko czas kwitnących przebiśniegów i niedźwiedzi budzących się z zimowego snu. Jak się okazuję, to także czas wzmożonej aktywności różnych organizacji społecznych.

Czeka nas kolejne ciekawe wydarzenie, tym razem w wersji combo. Szczegóły poniżej:

"Drodzy Koledzy i Koleżanki,

Devon Community Council łącznie z Regionalnym Networkiem Pracowników Imigracyjnych chciałby zaprosić Was (jak również poprosić o rozpowszechnienie tej informacji do wszystkich zainteresowanych) na spotkanie polskiej społeczności, które odbędzie się w sobotę 17-tego kwietnia 2010 w Cardinal Newman House, Wonford Road, Exeter, Devon, EX2 4PF . Celem spotkania jest przybliżenie poprzez wymiane informacji i networking rządowych i pozarządowych organizacji do polskiej spoleczności w Devon.

Jako cześć tej inicjatywy chcielibyśmy szczególnie zaprosić liderów i aktywistów polonijnych z całego południowego-zachodu Anglii na spotkanie z Generalnym Konsulem RP panem Adlerem , aby przedyskutowaĆ obecne wyzwania i osiągnięcia polskiej społeczności w regionie, jak również jego przyszłość. W związku z ograniczeniem miejsc rezerwacja miejsc jest niezbędna. Prosimy o kontakt z panią Agnieszką Szpinda: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.  .

Rownorzędnie do spotkania społecznego zorganizowany został dyżur konsularny ( miejsce i data taka sama), aby pomóc obywatelom polskim w składaniu podań o paszporty dla dzieci i w sprawach obywatelskich - szczegóły zawarte na dołączonej ulotce informacyjnej. Będę wdzięczna jeśli rozpowszechnią państwo tą informację, dzięki czemu Polacy z całego naszego regionu będą mogli skorzystać  z tej inicjatywy. Przypominam , że niezbędna jest rejestracja wizyty ( szczegóły kontaktowe na ulotce).

Serdecznie pozdrawiam

Z powazaniem

Monika Stennett
Equality Development Officer
(Migrant workers)"

 

 

 

 

Komentarze

dnbmorena
0
 
 
numer telefonu pani Elzbiety jest wylaczony jest mozliwosc innego kontaktu??
Please login to post comments or replies.
 

Reklama

T&R Car Service

Problem z samochodem?
Czas na przegląd?
Potrzebujesz wymienić opony?
Zależy Ci na czasie?Zadzwoń do nas:

Tomek 07871 487 619
Robert 07864 707 759

www.exetercarservices.co.uk

Unit 17, City Industrial Estate

EX2 8DD, Exeter


.

Wyróżnione fotoogłoszenia