Zwiększ rozmiar czcionki Domyślny  rozmiar czcionki Zmniejsz rozmiar czcionki
Home Poradnik Jak dotrzeć na Gwiazdkę do Polski

Jak dotrzeć na Gwiazdkę do Polski

Email Drukuj PDF

Jadąc nie tak dawno do pracy zauważyłem nowe reklamy z ofertami w różnych miejscach pt. "Christmas Party". Tak, dopiero co lato minęło a już widzimy drukowane choinki. Gdzie my spędzimy te Święta? Zawsze jest pewien dylemat i najczęściej jest on wynikiem wysokich cen biletów lotniczych w tym okresie. Jedną z opcji poza samolotem czy autobusem jest samochód. Nie jest to może relaksująca podróż, ale w wielu przypadkach to jedyna opcja. Jadąc samochodem łatwiej dopasować daty, można zabrać więcej prezentów dla rodziny (a wracając nie zjedzone pierogi), często okazuje się to również najtańszym rozwiązaniem. Autem na pewno da się dojechać szybciej niż autobusem. Jeśli chodzi o samolot, to podliczając wszystko razem z dojazdami na lotniska, różnica czasu nie jest aż tak duża.


Cały myk polega na tym żeby nie jechać samemu. Już w dwie osoby przy ekonomicznym aucie łączny koszt może być konkurencyjny. Żeby ułatwić znalezienie towarzysza(y) podróży założyliśmy nowy temat na naszym forum pt. "Autostop". Jeśli ktokolwiek pojechałby autem na Święta, ale koszty w pojedynkę są zbyt wysokie, prosimy założyć temat według poniższego szablonu.

---

W temacie posta podajemy miasto docelowe: np. Gdańsk

Większe miasta po drodze w Polsce: Szczecin, Koszalin, Słupsk (miejsca gdzie można wysadzić pasażerów)

Dzień wyjazdu z Exeter: 22 Grudzień

Godzina wyjazdu z Exeter: 21:00

Dzień wyjazdu z Polski: 3 Styczeń (wiadomo, że w tym przypadku chodzi o Gdańsk)

Godzina wyjazdu z Polski: 19:00

Ilość wolnych miejsc w samochodzie: 2

Koszt od osoby w jedna stronę: £60

Uwagi: bez zwierząt

Kontakt: (numer telefonu, GG, Skype lub adres email)

---

To działa, bo sam kilka razy w taki sposób pomogłem sobie i znajomym. Wystarczy skopiować powyższe linijki, wkleić do posta, zmienić dane i gotowe. Podczas dogadywania szczegółów nie zapomnijmy ustalić kto ile bagażu zamierza zabrać. Może znajdziemy kogoś kto chce wysłać tylko kilka prezentów za drobną opłatą, dlaczego nie.

To nie wszystko! W tym samym dziale możemy również ogłosić, że jeździmy codziennie np. do Tiverton, bo tam pracujemy. Wystarczy wpisać odpowiednie dane i może się nagle okazać, że zmniejszając korki na drogach również trochę zaoszczędzimy podwożąc kogoś do pracy. Mam nadzieję, że chociaż niektórym ten pomysł pomoże.

Mazer

 

Komentarze

Please login to post comments or replies.
 

Reklama

T&R Car Service

Problem z samochodem?
Czas na przegląd?
Potrzebujesz wymienić opony?
Zależy Ci na czasie?Zadzwoń do nas:

Tomek 07871 487 619
Robert 07864 707 759

www.exetercarservices.co.uk

Unit 17, City Industrial Estate

EX2 8DD, Exeter


.

Wyróżnione fotoogłoszenia