Zwiększ rozmiar czcionki Domyślny  rozmiar czcionki Zmniejsz rozmiar czcionki
Home Polityka Prywatności

Polityka Prywatności


Exeter.pl przywiązuje dużą wagę do szanowania Internautów i respektowania praw im przysługujących. Aby wyjaśnić Ci zasady przez nas stosowane stworzyliśmy politykę prywatności, którą znajdziesz poniżej.

Dane użytkownika wymagane przez Exeter.pl

Podczas rejestracji, zamieszczania ogłoszeń i składania zamówień na inne usługi dostępne na stronie możesz zostać poproszony o dane, które będą niezbędne w celu jej realizacji. Niepodanie wymaganych danych uniemożliwi nam wykonanie tej usługi. Dane, które nam podasz są odpowiednio zabezpieczone i dostępne tylko dla portalu Exeter.pl. Nigdy nie udostępniamy twoich danych osobowych i adresów e-mail firmom/osobom trzecim w celu osiągania korzyści materialnych czy też dalszego przetwarzania.

Nigdy nie prosimy cię o podanie danych innych, niż te niezbędne do realizacji usługi.

Dane osobowe, adresowe i inne, które są niezbędne do wykonania zamówionej usługi są wykorzystywane tylko przy jej realizacji. Nie wykorzystujemy tych danych ponownie w żadnym celu.

Płatności obsługiwane są przez firmę Paypal, która oferuje bezpieczne i wygodne formy płatności. Więcej informacji o firmie Paypal w języku polskim przeczytasz tutaj. Dane kart płatniczych, dane osobowe i inne dane wymagane do wykonania płatności systemem Paypal nie są dla nas dostępne i są przetwarzane wyłącznie przez firmę Paypal.

Wyłączną odpowiedzialność za poprawność danych i ich zgodność z prawdą odpowiadasz Ty. Jak również ponosisz konsekwencje wynikające z podawania fałszywych informacji.

W przypadku naruszenia netykiety, regulaminu ogłoszeń lub naruszenia prawa, Exeter.pl ma prawo udostępnić Twoje dane organom wymiaru sprawiedliwości.
 

Dane zamieszczane w ogłoszeniach

Dane osobowe i kontaktowe podawane przez Ciebie w trakcie dodawania ogłoszenia będą dostępne dla wszystkich odwiedzających Exeter.pl. Nie odpowiadamy za naruszenie Twojej prywatności, jeżeli użytkownicy serwisu zapoznali się z tymi danymi w sposób zgodny z zamierzoną funkcjonalnością serwisu. 
 

Inne dane

Podczas odwiedzania portalu Exeter.pl, automatycznie zbierane są dane służące do celów statystycznych oraz poznania preferencji użytkowników strony np. adres IP, typ przeglądarki, typ systemu operacyjnego, długość wizyty. Nie są to dane osobowe i nie pozwalają na identyfikację osoby.
 

 W jaki sposób kontaktujemy się z użytkownikami

Jeżeli zamieszczając ogłoszenie wybrałeś niepoprawną kategorię, naruszyłeś regulamin możemy powiadomić Cię o tym e-mailowo.

 
Inne Strony

Nie odpowiadamy za treść oraz politykę ochrony prywatności innych stron internetowych, których dane kontaktowe lub linki są zamieszczone na stronach naszego serwisu, ani tych, które umieszczają linki do portalu Exeter.pl.

Powyższa Polityka Prywatności nie dotyczy tych serwisów.


Zmiany Polityki Prywatności

Wskutek zmian funcjonalności i oferty serwisu, Polityka Prywatności może w przyszłości być modyfikowana. Zmieniona wersja Polityki Prywatności będzie dostępna na tej stronie wraz z informacją o dacie jej wprowadzenia. 
 

Przeglądając i używając portal Exeter.pl akceptujesz zasady zawarte w Polityce Prywatności.
W razie dodatkowych pytań dotyczących ochrony prywatności, prosimy pisać na adres email: redakcja @ exeter.pl.Ostatnie zmiany: 07/11/2009.
 

Reklama

T&R Car Service

Problem z samochodem?
Czas na przegląd?
Potrzebujesz wymienić opony?
Zależy Ci na czasie?Zadzwoń do nas:

Tomek 07871 487 619
Robert 07864 707 759

www.exetercarservices.co.uk

Unit 17, City Industrial Estate

EX2 8DD, Exeter


.

Wyróżnione fotoogłoszenia