Zwiększ rozmiar czcionki Domyślny  rozmiar czcionki Zmniejsz rozmiar czcionki
Home Aktualności Count to Fire - Koncert

Count to Fire - Koncert

Email Drukuj PDF

Chodzę na ‘grupę ojców’. Nie jest to bynajmniej grup wsparcia dla rozbitych w mak znerwicowanych rodzicieli (to temat na osobny artykuł), a zajęcia w moim lokalnych ‘Children Centre” podczas których dzieciaki i tatusiowie mogą sobie wspólnie pohasać a przy okazji spotkać z innymi facetami i pogadać o biegunce syna albo ostatnim meczu Liverpool’u. 
Ale to nie o ‘grupie ojców’ miało być (to tez temat na osobny artykuł), tylko o koncercie zespołu
Count to Fire.

Otóż podczas jednego z tych sobotnich poranków rozmawiałem sobie z jednym tatusiem, który opowiadał o tym, że gra w zespole i był nawet niedospany bo poprzedniego wieczoru grał w „Old Fire House”. Myślę sobie, co drugi to rockman albo pisarz. Niemniej od słowa do słowa i po dwóch godzinach w moim odtwarzaczu płyt kompaktowych wylądowało ich demo. Powiedzmy sobie szczerze, Niedźwiedzki to ja nie jestem i dziennikarz muzyczny ze mnie żaden (ani żaden inny dziennikarz, to już nawet nie jest temat na osobny artykuł), ale od dwóch tygodni - z oknem wstaje siny dzień, na stole dymi kubek gorącej kawy a w tle to demo - sympatyczna kombinacja folku i rocka. Zajrzałem na ich stronę internetową, chłopaki grają od 2006, wydali dwie płyty a w lutym 2014 ma się ukazać ich trzeci krążek. Wystąpili też na kilku festiwalach, podobno  z całkiem niezłym skutkiem.

W najbliższą niedzielę 24 listopada o godzinie 16, w ramach promocji nowego albumu, zagrają w Sidwell Centre w Exeter – wstęp wolny.

Poniżej link do jednego z wcześniejszy kawałków:

http://www.youtube.com/watch?v=3PRgnOt78rs


Broncco

Komentarze

Please login to post comments or replies.
 

Reklama

T&R Car Service

Problem z samochodem?
Czas na przegląd?
Potrzebujesz wymienić opony?
Zależy Ci na czasie?Zadzwoń do nas:

Tomek 07871 487 619
Robert 07864 707 759

www.exetercarservices.co.uk

Unit 17, City Industrial Estate

EX2 8DD, Exeter


.

Wyróżnione fotoogłoszenia