Zwiększ rozmiar czcionki Domyślny  rozmiar czcionki Zmniejsz rozmiar czcionki
Home Turystyka Klify w Otterton

Klify w Otterton

Email Drukuj PDF

Będąc w tym regionie Anglii, warto przejechać się mniej uczęszczanymi drogami, aby zobaczyć jak wyglądają typowe wioski Devonu.


Polecam następującą trasę: wyjeżdżamy z Exeter w stronę Exmouth, następnie jedziemy przez Clyst St George, Woodbury aż do Yettington, tutaj skręcamy w prawo w stronę ślicznej wioski, z dobrze zachowanymi domami krytymi strzechą, East Budleigh, a następnie kierujemy się w stronę Otterton (jeżeli ktoś nie widział tutaj lasów, niech przejedzie się właśnie tą trasą - można na rowerze).

W Otterton czeka nas niespodzianka, oprócz ładnej wioski można podziwiać szczególnie piękne tutaj klify. Aby do nich dotrzeć, jedziemy prosto przez Otterton, za znakami prowadzącymi wąską drogą do kempingu.

Kemping jest ulokowany na szczycie klifu, u jego podnóża znajduje sie prześliczna plaża, ale to, co najbardziej zachwyca, mozna podziwiać z pukntu widokowego, a zwłaszcza, gdy się przejdzie kawałeczek ścieżką w stronę Sidmouth.Tutaj nasza wycieczka może się zakończyć, albo, gdy wystarczy czasu, można sie udać przez Pinn do Sidmouth. Jest to ładna widokowa trasa.

 
 

 

Anna Srokosz

Komentarze

Please login to post comments or replies.
 

Reklama

T&R Car Service

Problem z samochodem?
Czas na przegląd?
Potrzebujesz wymienić opony?
Zależy Ci na czasie?Zadzwoń do nas:

Tomek 07871 487 619
Robert 07864 707 759

www.exetercarservices.co.uk

Unit 17, City Industrial Estate

EX2 8DD, Exeter


.

Wyróżnione fotoogłoszenia


TANIO TRANSPORT...
Świadczę
(2017-11-28)

TANIO TRANSPORT...
Świadczę
(2017-11-23)

Polskie Centrum...
Świadczę
(2017-11-13)