Zwiększ rozmiar czcionki Domyślny  rozmiar czcionki Zmniejsz rozmiar czcionki
Home Aktualności Polska drużyna piłkarska w Exeter

Polska drużyna piłkarska w Exeter

Email Drukuj PDF

Wielkimi krokami zbliżają się Mistrzostwa Europy w piłce nożnej więc jest to dobry moment aby napisać kilka słów o polskiej drużynie z Exeter. Każda drużyna poza trenerem i zawodnikami potrzebuje również kibiców. Kto by nie chciał dopingować Naszych na ich kolejnym meczu? Wszelkie informacje o klubie, powstaniu oraz pomocne linki zamieszczamy poniżej w niniejszym artykule.

Drużyna powstała w roku 2015 czyli gra dopiero pierwszy sezon na angielskich boiskach. Założycielem jest doświadczony bramkarz, występujący już wielokrotnie w różnych drużynach piłkarskich w Devon, Pan Robert Głuchowski. Z informacji, które dostarczono naszej redakcji dowiedzieliśmy się, że wielokrotnie już próbowano założyć drużynę w Exeter. Inspiracji do tego pomysłu dostarczał istniejący już dużo wcześniej klub Polonia Torbay FC grający w Torquay i zrzeszony w Devon FA (Devon County Football Association). Duża liczba Polaków mieszkających w Exeter i okolicy oraz duży wkład głównego sponsora klubu, firmy K&M Delicatessen (46 Sidwell Street, Exeter) doprowadziły w końcu do zrealizowania pomysłu i tak powstał K&M Polonia Exeter FC.

Zespół zaczął zmagania w lidze FRESHA Devon & Exeter Football League i gra w 8 dywizji. Plany na przyszły sezon są bardzo jasno postawione i jest to awans do 7 dywizji. Szanse są wysokie ponieważ klub w debiutanckim sezonie zajmuje wysokie 5 miejsce! Skład drużyny na nowy sezon nie został jeszcze ogłoszony dlatego zapraszamy wszystkich zapaleńców piłki nożnej chcących wzmocnić drużynę do kontaktu bezpośrednio z klubem. Mile widziani są wszyscy młodzi i starsi, którzy wiedzą jak się kopie piłkę i wolą spędzić aktywnie czas na boisku a nie przed telewizorem.


Oficjalna strona klubu:

K&M Polonia Exeter FC


Oficjalna strona klubu na portalu Facebook:

Fanpage K&M Polonia Exeter FC


Oficjalna strona ligi piłkarskiej Devon i Exeter:

FRESHA Devon & Exeter Football League


Tomek Adamski

Komentarze

Please login to post comments or replies.
 

Reklama

Problem z samochodem?
Czas na przegląd?
Potrzebujesz wymienić opony?
Zależy Ci na czasie?


T&R Car Service



Zadzwoń do nas:

Tomek 07871 487 619

Robert 07864 707 759

Unit 17, City Industrial Estate

EX2 8DD Exeter

.

Wyróżnione fotoogłoszenia


Polskie Centrum...
Świadczę
(2017-08-04)

CPCS UPRAWNIENI...
Świadczę
(2017-08-13)

Nauka Jazdy Sam...
Świadczę
(2017-08-14)

SZUKASZ PRACY ?...
Dam pracę
(2017-08-13)

TANIO TRANSPORT...
Świadczę
(2017-08-17)

wypadek samocho...
Kupię
(2017-08-13)

sprzatanie...
Dam pracę
(2017-07-24)